Przepraszam
Przepraszam was za to że tak długo nie mam rozdziału i jeszcze długo nie będzie ponieważ jest prawie koniec roku i muszę poprawiać oceny. No niestety... Ale kilka tygodni przed zakończeniem będzie rozdział na tamtym OS. Ale będę publikowała jakieś jakieś konkursy. Na dedykcje bo nic innego wam nie mogę zaproponować. Mam nadziej że mi wybaczycie.