Przepraszam
Przepraszam was za to że tak długo nie mam rozdziału i jeszcze długo nie będzie ponieważ jest prawie koniec roku i muszę poprawiać oceny. No niestety... Ale kilka tygodni przed zakończeniem będzie rozdział na tamtym OS. Ale będę publikowała jakieś jakieś konkursy. Na dedykcje bo nic innego wam nie mogę zaproponować. Mam nadziej że mi wybaczycie.
Nic nie szkodzi że niema ja poczekam bo warto niedawno odkryłam tego bloga i jest nieziemski super piszesz.
OdpowiedzUsuńWeszłabyś na tego bloga dziś zaczęłam go prowadzić i zależy mi na opinii innych bo skoro komuś się blog nie podoba to nie ma sensu go prowadzić i chcę abyś oceniła tego bloga proszę.
naughtyboyleonetta.blogspot.com
Hej wejdziesz bardzo proszę : leonettaamorporsiempre2.blogspot.com
OdpowiedzUsuń