sobota, 17 maja 2014

Przepraszam

                                                                       Przepraszam



To są przeprosiny za to że dziś nie ma rozdziału ani na tym ani na tamtym blogu. Mam straszne problemy z internetem. Cały czas mnie rozłancza i nie moge pisać. Ale jak mi się to jutro naprawi to rozdział będzie na tym i na tamtym będą takie długie jak z mojej miejscowość do końca świata czyli z Bełchatowa. Mam nadzieje że mi wybaczycie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz