Prolog
Ona-piękna 20 latka, która wychowała się w bogatej rodzinie. Żyła ja mam księżnicza w ogromnej wili. Nadal tam mieszka.Mieszka wśród pokojówek i lokai i guwernantek. Nigdy nie chodziła do szkoły i nie miała przyjacioł. Jej jedyną przyjaciółką jest Ludmiła Ferro. Do której w niedługim czasie ma się wprowadzić. Ma zacząć pracę w firmie syna przyjaciół ojca. Wcześniej też miała prace, ale w klubie z drinkami. Czy z tej relacji coś wyniknie?
On-przystojny brunet o brązowych oczach. Ma firmę po rodzicach. Co można o nim jeszcze powiedzieć?...To zwykły....No...Lubi kobiety.
C.D.N
To mamy nową historię. Mam nadzieje że się spodoba.
GENIALNY prolog jeju brak słów
OdpowiedzUsuńŚwietny ten blog tak jak tamten
Ty to masz talent
Prolog jest bardzoooooo ciekawy
Na pewno będę czytać tę historię
Zapraszam do siebie
Czekam na nexta
Pozdrawiam Viola :)
♥♥♥
Suuuuper prolog!!!! Kocham i czekam na next.
OdpowiedzUsuńSuuper ci wyszło!!!!!
OdpowiedzUsuńCzekam na rozdział 1
V.V
Więc chciałaś żebym powiedziała czy mi się podoba więc powiem ci tak
OdpowiedzUsuńTEN BLOG JEST GENIALNY,CUDOWNY,ŚWIETNY
nie do opisania brak słów.............
Czekam na rozdział 1
Pozdrawionka od julki hehe♥