Violetta
AAAAA...Która godzina?...Co już 10.00.Ja mam być za godzinę w nowej pracy...A z resztą co ja się przejmuje. Przecież i tak nie polubię tej pracy. Już wolałam pracować w tym klubie jako kelnerka wśród napalonych i pijanych gości. Błagam... Tam przynajmniej się coś działo, a tu wszyscy będą przymuleni. A dlaczego już tam nie pracuje... Dla tego że moja wredna przyrodnia siostra Lara
Po krótkiej wizycie w łazience poszłam z powrotem do mojego pokoju i wybrałam już wczoraj uszykowany zestaw.
-Violetta śniadanie-do mojego pokoju weszła lara. Ma szczęście że przeglądałam się w lustrze.
-Pukania cie w domu nie nauczyli- krzyknełam kiedy już wyszła.
-A żebyś wiedziała.-od krzyknęła
Zeszłam na dół. Olga jak zwykle powitała mnie całusem w policzek i...
- Witaj moja malutka-i znowu dostałam całusa.
-Witaj skarbie-powiedziała Jackie[od aut. Matka lary]
-Hej-odpowiedziałam.
A mój tata jak już od dwóch miesięcy powitał mnie zimnym spojrzeniem.
Zjadłam tosta i pojechałam moim nowym autem do pracy
leon
Czy to cholerne słońce nie może zniknąć. Budzi mnie rano nawet jak mam kaca i nie pyta czy ja tego chce.OOO...Amelia wczoraj było cudownie ale pora żebyś wyszła a jutro nowa. Ale to później. Która godzina?... Ze co już jedenasta. A ja dziś mam spotkanie z nową asystentką. Wiem że nazywa się Violetta. Ale jak wygląda nie wiem. Mam nadziej że jest ładna.
Godzine później...
Jestem spóżniony już godzine.
-Lara ta nowa asystentka już jest?-powiedziałem do receptionistki.[od.autora. Jak by co to jest ta lara co wcześniej.]
-Tak proszę pana-ona ma całkiem duże...no,no
Cholera znowu sie spóźniłem.
-Dziendobry. Przepraszam za...-Łał
C.D.N
Tak wiem że okropny a w dodatku krótki. Mam nadziej że ktoś ędzie zytał te wypociny.
Papatki
Super!!! Twój talent widać na 1km!!!
OdpowiedzUsuńBuziaczki !
Mańka <3 :* :3
Wspaniały. Czekam na next. <3. :-)
OdpowiedzUsuńCudo czekam na nexta
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie :)
A i proszę mogłabyś usunąć weryfikację obrazkową ?????????
:) ♥♥♥
Weryfikacja włączona
OdpowiedzUsuńGenialny rozdział
OdpowiedzUsuńjuż zakochałam się w tym opowiadaniu <3
nie mogę doczekać się następnego rozdziału :)
PS. Weryfikacja jest nadal włonczina
Serio
UsuńTeraz powinna być wyłączona
OdpowiedzUsuń:]